Сервіс Škoda
Запчастини Škoda Запчастини Škoda

Запчастини Škoda

ТОВ «Закарпат-Авто» - компанія, яка успішно працює на ринку України з 2002 року під зареєстрованим торговим знаком «Закарпат-Авто».

 

Склад відділу запасних частин і додаткового обладнання ТОВ «Закарпат-Авто» налічує понад 890 найменувань продукції в наявності і більше 130 000 найменувань продукції доступною до замовлення, що дає можливість задовольнити попит клієнтів і сервісної станції в найкоротші терміни. Представлений широкий асортимент запасних частин, аксесуарів і додаткового устаткування до автомобілів Škoda, Volkswagen, Seat, Audi та Mitsubishi.

 

До Ваших послуг:

 

  • Додаткове обладнання
  • Аксесуари
  • Оригінальні запасні частини
  • Запчастини економ класу (для автомобілів SKODA старше 5 років)


Економія при покупці запчастин економ класу може досягати до 20% від вартості оригінальних запчастин. Гарантія на запчастини економ класу, як і на інші оригінальні запчастини (24 місяці, за умови установки на сертифікованій сервісній станції). У розробку деталей Економ класу вкладені всі напрацювання концерну Volkswagen Group в технічній галузі. Доступні сім груп - глушники, акумулятори, гальмівні колодки, диски, генератори, комплекти кріплень для вихлопної системи і амортизатори.

 

Детальну інформацію про наявність і вартість запасних частин, аксесуарів і додаткового устаткування можна отримати за тел.: 03131 537 32 .

 

Режим роботи відділу запасних частин:

Пн.- Пт.: 9.00 - 18.00

Cб.: 8.00 - 15.00

Нд.: Вихідний день

 

При необхідності Ви маєте можливість придбати запчастини в відділі сервісу:

Пн.- Пт.: 9.00 - 18.00

Cб.: 8.00 - 15.00

Нд.: Вихідний день