Про компанію
Про нас Про нас

Про нас

ТОВ "Закарпат-Авто"

       ТОВ «Закарпат-Авто»

Компанія «Закарпат-Авто» розпочала свою діяльність на українському автомобільному ринку і була зареєстрована 30 травня 2002 року.

Після активної та трудомісткої роботи, 29 липня 2003 року відбулося відкриття першого офіційного автосалону SKODA у Закарпатській області, будівництво якого було засновано на дотриманні всіх корпоративних вимог бренду. На цьому впровадження на український автомобільний ринок ТОВ «Закарпат-Авто» не припинилося, і вже 13 жовтня 2003 року компанія отримала офіційний дозвіл на продаж автомобілів AUDI, а рівно через рік – і на автомобілі SEAT.

19 березня 2005 року ТОВ «Закарпат-Авто» стає власником сертифікату авторизованого дилеру Автомобільної групи «ВІПОС» - генерального імпортера автомобілів AUDI в Україні. Завоювавши довіру клієнтів, компанія представляє на Закарпатському ринку 1 серпня 2005 року автомобілі бренду MITSUBISHI, які миттєво займають лідируючу позицію у продажах. В цьому ж році закінчується будівництво однієї з найбільших станцій технічного обслуговування у Закарпатській області. Але і на цьому компанія не зупиняється, і вже 29 липня 2006 року ТОВ «Закарпат-Авто» до свого третього дня народження робить справжній подарунок, як для себе, так і для своїх клієнтів – відкриття ексклюзивного концептуального автосалону «LADA».

На сьогоднішній день, ТОВ «Закарпат-Авто» є однією з найбільш престижних компаній, що спеціалізується з продажу нових автомобілів світових брендів: SEAT, MITSUBISHI, SKODA та LADA, а також є сервіс-партнером AUDI на Закарпатті.

Сервіс найвищого рівня та індивідуальний підхід до кожного клієнту – візитна картка ТОВ «Закарпат-Авто»! Станція технічного обслуговування оснащена новітнім обладнанням, що дозволяє надавати послуги будь-якої складності з ремонту автомобілів.

Гарантійне, діагностичне та технічне обслуговування у авторизованому сервісному центрі здійснюється в суворій відповідності до високих стандартів імпортерів. Персональний сервіс-менеджер надасть консультаційні послуги та позбавить Вас від проблем, пов'язаних з обслуговуванням авто від етапу подання замовлення до кінцевого етапу його виконання. Відділ запасних частин - невід'ємна частина СТО. Його працівники здійснюють продаж запасних частин, автомобільних аксесуарів та автокосметики. У разі необхідності менеджери організують замовлення та доставку відсутніх на складі запасних частин у найкоротший термін. Ми впевнені в якості наших послуг і тому даємо гарантію 6 місяців на всі виконані роботи. Наш досвід та стрімкий розвиток компанії, свідчать про наявність професійної команди, яка працює для задоволення кожного клієнта!